What's on

We regularly inform you about our activities, successful projects and new technologies.

About us

We regularly inform you about our activities, successful projects and new technologies.

Events

Měření uhlíkové stopy na infrastrukturních projektech v BIM prostřednictvím Moata Carbon Portal

What are you interested in

Dovolujeme si vás pozvat na webinář k softwarovému nástroji Moata Carbon Portal na měření uhlíkové stopy na infrastrukturních projektech v BIMu, který se bude konat ve středu 9. června ve 13:30 SEČ.

Webinář bude v angličtině a zdarma.

REGISTRUJTE SE ZDE

Moata Carbon Portal je speciální software Mott MacDonald, který provádí rychlý výpočet uhlíkové stopy aktiv navržených v BIMu. Umožňuje uživatelům snížit emise identifikováním klíčových míst pro zlepšení uhlíkového profilu projekčních řešeních v raných fázích projektů. Na tomto interaktivním webináři předvedou odborníci Mott MacDonald Dr. Kim Yates, vedoucí EUNA Sustainability and Climate Change Lead, a Natacha Johnson, produktová manažerka, funkce a nástroje, které tvoří řešení vyhovující standard PAS2080 (Uhlíkové řízení na infrastruktuře).

Tento software se používá například na projektech pro Dopravní podnik Londýna (Transport for London) nebo Správce dálnic Anglie (Highways England). Moata Carbon Portal identifikuje hlavní příležitosti ke snížení obsahu uhlíku na infrastrukturních projektech; byl například úspěšně aplikován na silničním projektu A303 Sparkford do Ilchester, kde vedl ke snížení emisí uhlíku projektu o 46%, viz Volume+6.4+-+Environmental+Statement+Non-Technical+Summary+Updated.pdf (highwaysengland.co.uk)

Zúčastněte se webináře a zjistěte, jak Moata Carbon Portal může Vaší organizaci či Vašim klientům pomoci realizovat jejich ambice ve snížení uhlíkové stopy a dosažení uhlíkové neutrality.

We don't have any videos for this event yet.

We don't have any presentations for this event yet.

We don't have any photos for this event yet.

We don't have any news for this event yet.

We don't have any press news for this event yet.

We don't have any opinions for this event yet.

You are interested in the topic
Air?

You are interested in the topic
Climate change?

More events

22. 10. 2021

Národní plán obnovy: Příležitosti pro firmy

  • Webinář
  • Pořádá Zastoupení Evropské komise v ČR a Kancelář Evropského parlamentu v ČR ve spolupráci s Konfederací zaměstnavatelských a podnikatelských svazů ČR a CEBRE
20. 10. 2021

Řízení kybernetických rizik

  • Webinář
  • Pořádá GrECo International s.r.o.

Subscribe to latest news