What's on

We regularly inform you about our activities, successful projects and new technologies.

About us

We regularly inform you about our activities, successful projects and new technologies.

CMS Cameron McKenna V.O.S.

CMS patří k předním advokátním kancelářím v České republice. Tým, který tvoří více než 30 právníků, dnes dokáže čerpat již z více než dvacetiletých zkušeností získaných při poskytování právního poradenství společnostem působícím v různých oblastech podnikání, včetně dopravní infrastruktury, stavebnictví a energetiky. CMS má zastoupení ve 33 zemích a nadále rozšiřuje svou působnost. CMS má přes 5 tisíc zaměstnanců a její celkový obrat v roce 2013 dosáhl 842 milionů EUR.

CMS dlouhodobě poskytuje poradenství v oblasti infrastruktury a projektového financování v České republice. Vedoucím týmu právních poradců, jenž se na tuto oblast specializuje, je seniorní advokát Radim Kotlaba, který se mimo jiné podílel na poradenství na PPP projektech Justičního areálu v Ústí nad Labem, Krajské nemocnice Pardubice či Ústřední vojenské nemocnice, Praha.

„Inspirujme se při realizaci infrastrukturních projektů v České republice úspěšnými zahraničními zkušenostmi a využívejme nejlepší mezinárodní praxi, přičemž CMS je připravena využívání zahraničních zkušeností v rámci ARI aktivně prosazovat,“ uvádí Radim Kotlaba, jenž CMS v ARI zastupuje.

What are you interested in

We have no results for the given criteria.

We have no results for the given criteria.

Subscribe to latest news