What's on

We regularly inform you about our activities, successful projects and new technologies.

About us

We regularly inform you about our activities, successful projects and new technologies.

KPMG Česká republika, s.r.o.

KPMG Česká republika, s.r.o. poskytuje služby v oblasti auditu, daní, poradenství a práva. Naše společnost je členem sítě poradenských společností KPMG působících ve 155 zemích celého světa. K našim klientům patří komerční firmy, vládní instituce, subjekty veřejného sektoru a neziskové organizace. Náš úspěch je postaven na kontinuálním rozvoji našich lidí. Neustále zvyšujeme úroveň znalostí a dovedností našich odborných pracovníků a tím i kvalitu služeb, které poskytujeme. Přispíváme k efektivnímu fungování mezinárodních kapitálových trhů a podporujeme reformy, které posilují důvěryhodnost trhů a jejich sociální odpovědnost. Usilujeme o udržitelný a dlouhodobý hospodářský růst nejen naší firmy a klientů, ale i společnosti jako takové. Jsme společensky odpovědnou firmou a Pomáháme zlepšovat situaci v komunitách, v nichž působíme.
Pro oblast Real Estate disponujeme silným týmem profesionálů. Naše poradenské služby jsou nezávislé a objektivní, rychlé, efektivní a založené na kvalitních informacích. Disponujeme rozsáhlými znalostmi a zkušenostmi. Sledujeme nejnovější domácí i světové vývojové trendy a sdílíme informace s ostatními členskými společnostmi mezinárodní sítě poradenských společností KPMG.
Společnost KPMG Česká republika byla v letech 2010 a 2011 zvolena nejlepším daňovým poradcem pro realitní sektor v České republice. KPMG Česká republika byla dále například oceněna 1. místem v kategorii Služby pro podniky v žebříčku 100 obdivovaných firem České republiky Czech Top 100 v letech 2012, 2011, 2010, 2009, 2007 a 2006.
Společnost KPMG Česká republika, s.r.o. v ARI zastupují:
• Pavel Kliment, partner společnosti odpovědný za oblast Real Estate – stavebnictví a nemovitosti
• Zdeněk Tůma, partner společnosti odpovědný za oblast bankovnictví a finančních služeb
• Ondřej Špaček, manager společnosti odpovědný za projekty v oblasti Real Estate a Travel, Leisure & Tourism.

What are you interested in

We have no results for the given criteria.

We have no results for the given criteria.

Subscribe to latest news