Areas

We have a lot of activities, but each of them mostly belongs to one of the overarching areas, which we are constantly engaged in.

All areas

What's on

We regularly inform you about our activities, successful projects and new technologies.

About us

We regularly inform you about our activities, successful projects and new technologies.

White & Case (Europe) LLP, organizační složka

White & Case je přední světovou advokátní kanceláří se sítí 39 kanceláří ve 26 zemích světa. White & Case poskytuje komplexní právní a daňové poradenství v České republice již od r. 1991. S více než 50 právníky a daňovými poradci patří mezi největší globální advokátní kanceláře působící v České republice.

Pražská kancelář White & Case poskytuje právní a daňové poradenství řadě významných domácích a mezinárodních korporací se zájmy v ČR. Náš poradenský tým pro střední a východní Evropu zaměřený na projekty a energetiku nabízí klientům v rámci celého regionu komplexní poradenské služby v oblasti projektového financování, přípravy a realizace projektů, jakož i poradenství v otázkách společenstevního práva a regulace. Využívá rovněž odborných znalostí v souvisejících oblastech, jako jsou fúze a akvizice, finance a exportní financování, a má široké zkušenosti s poskytováním poradenství v rámci projektů v nejrůznějších odvětvích, včetně výroby elektřiny, těžby a zpracování ropy a zemního plynu, jaderných elektráren, obnovitelných zdrojů energie, infrastruktury (dopravní i sociální) a greenfield projektů ve výrobním sektoru.

What are you interested in

We have no results for the given criteria.

We have no results for the given criteria.

Subscribe to latest news