What's on

We regularly inform you about our activities, successful projects and new technologies.

About us

We regularly inform you about our activities, successful projects and new technologies.

Hochtief CZ

What are you interested in

HOCHTIEF CZ aktivně působí ve všech segmentech stavebního trhu celé České republiky, ať už se jedná o komplexní výstavbu bytovou, občansko-administrativní, průmyslovou, ekologickou a vodohospodářskou, nebo dopravní a liniovou infrastrukturu.

Akciová společnost HOCHTIEF CZ je už sedmnáctým rokem součástí silného nadnárodního stavebního koncernu, který působí po celém světě. Společnost má pevné postavení na českém trhu, zejména v oblasti pozemního a dopravního stavitelství. Prostřednictvím svých pěti divizí realizovala řadu významných projektů, mimo jiné Národní integrované středisko řízení letového provozu v Jenči u Prahy, Multifunkční stadion SK Slavia v Praze, Fakultu elektrotechniky a informatiky VŠB-TU v Ostravě nebo rekonstrukci Národního památníku na pražském Vítkově. Společnost se podílela i na výstavbě Lochkovského tunelu a mostu na vnějším pražském okruhu, na realizaci tunelu Blanka nebo rekonstrukci pojezdové dráhy TWY D na Letišti Václava Havla, či na prodloužení trasy metra V.A, kde realizovala část tunelů a dvě stanice. V současnosti realizuje Ústřední čistírnu odpadních vod v Praze nebo Český institut informatiky robotiky a kybernetiky.

Svým zákazníkům nabízí akciová společnost HOCHTIEF CZ širokou škálu služeb, od prvních diskusí nad projektem až po realizaci těch nejnáročnějších zakázek. Vychází z padesátileté historie HOCHTIEF VSB a navazuje na nejlepší tradice českého stavebnictví, aby ho svou činností dále rozvíjela a posouvala k modernímu pojetí tvorby společného prostoru pro život. Může čerpat nejen z vlastní historie a zkušeností, ale má otevřené dveře i ke 140 letům zkušeností mateřského koncernu, který je jedním z nejvýznamnějších světových nadnárodních stavebních společností. Koncern HOCHTIEF zaměstnává téměř 44 000 zaměstnanců a v roce 2015 dosáhl obrat přesahující 22 mld. EUR. V obratu generovaném mimo svou domovskou zemi mu dlouhodobě patří první příčka.

We have no results for the given criteria.

Subscribe to latest news