What's on

We regularly inform you about our activities, successful projects and new technologies.

About us

We regularly inform you about our activities, successful projects and new technologies.

ČESKÁ SPOŘITELNA, A.S.

What are you interested in

Česká spořitelna je moderní banka obsluhující osoby, podnikatele, firmy a veřejný sektor. Vyniká též ve financování velkých korporací a na finančních trzích. Finanční skupina ČS je s 5,3 miliony klientů největší bankou na českém trhu.

Dlouholetá tradice

Kořeny České spořitelny sahají až do roku 1825, kdy zahájila činnost Spořitelna česká, nejstarší právní předchůdce České spořitelny. Na tradici českého a později československého spořitelnictví navázala v roce 1992 Česká spořitelna jako akciová společnost. Téměř pět a půl milionu klientů, které dnes Česká spořitelna má, hovoří zcela jasně o jejím pevném postavení na českém trhu.

Silné partnerství

Od roku 2000 je Česká spořitelna členem silné středoevropské Finanční skupiny Erste Bank s více než 15 miliony klientů. V červenci roku 2001 úspěšně dokončila svoji transformaci, která se zaměřila na zlepšení všech klíčových součásti banky. Česká spořitelna kontinuálně pokračuje ve zkvalitňování svých produktů a služeb a zefektivňování pracovních procesů.

Řešení všech finančních potřeb klientů

Česká spořitelna je moderní banka orientovaná na drobné klienty, malé a střední firmy a na města a obce. Nezastupitelnou roli hraje také ve financování velkých korporací a v poskytování služeb v oblasti finančních trhů. Finanční skupina České spořitelny je počtem 5,3 milionu klientů největší bankou na trhu. Česká spořitelna již vydala více než 2,9 mil. platebních karet, disponuje sítí zhruba 650 poboček a provozuje přes 1070 bankomatů. Na českém kapitálovém trhu patří Česká spořitelna mezi nejvýznamnější obchodníky s cennými papíry.

Kromě tradičních typů financování Česká spořitelna nabízí i inovativní a strukturované způsoby jako jsou syndikované úvěry, emise dluhopisů a akcií, projektové financování a financování prostřednictvím partnerství veřejného a soukromého sektoru (PPP).

Finanční skupina České spořitelny

Vedle bankovních služeb nabízených bankou využívá řada klientů České spořitelny i služby společností, které patří do Finanční skupiny České spořitelny. Skupina tak nabízí kompletní spektrum finančních, poradenských, investičních a pojišťovacích služeb.

We have no results for the given criteria.

Subscribe to latest news